33 yaşında bir bayanım ; kan tahlil sonucu değerlerim yüksek çıktı bana sadece kan ver dendi fakat içim rahat değil

  33 yaşında bir bayanım ; kan tahlil sonucu değerlerim yüksek çıktı bana sadece kan ver dendi fakat içim rahat değil beni aydınlatırsanız çok sevinirim...wcb : 13.44Neu: 9.56hgb: 16.7plt : 321pct: 0,305 teşekkür ederimm ...

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu