33 yasindayim 25 mayista adet oldum demistim 12gun sonrada pembemsi kanamam basladi 13 temmuzda siyaha dondu 5gun sonra bitti 34gun sonrada tekrar kanamam basla

33 yasindayim 25 mayista adet oldum demistim 12gun sonrada pembemsi kanamam basladi 13 temmuzda siyaha dondu 5gun sonra bitti 34gun sonrada tekrar kanamam basladi 3.gunden sonrada lekelenme seklinde kahverengi akintim devam etti ama simdi curumus yumurta gibi koku geliyo uzerine gormemi yasiyorum cunku adet gibi degil cok duzensiz gebelik testinde bebek cikmadi kan testi 1.1 digeri negatif sizce hamile olabilirmiyim bebek sahibi olmayi cok istiyorum lutfen

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna danışmanız tarif ettiğiniz sorunlara cevap bulmanızı sağlayacaktır.