34 yaşında 172 boyunda 90 kilo ağırlığındayım kan tahlili sonuçlarımda trigliserid 194 glukoz 59 HA1C İSE 4.7 bu sonuçlara göre şeker hastasımıyım ?

34 yaşında 172 boyunda 90 kilo ağırlığındayım kan tahlili sonuçlarımda trigliserid 194 glukoz 59 HA1C İSE 4.7 bu sonuçlara göre şeker hastasımıyım yada bilgilendrirmsiniz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Ancak doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir