34 yaşında bir bayanım kan testi ile yapılan TSH testim 2,55 çıktı?

34 yaşında bir bayanım kan testi ile yapılan TSH testim 2,55 çıktı. Referans değerler ise 0,35-4,94 tahlil sonucumu yorumlayabilir misiniz ?

Tahlil.com Cevabı : Daha önce tiroidle ilgili bir şikayetiniz yok ve T3, T4 seviyeleriniz normal ise testi tekrarlatın, eğer yine problem var ise endokrinoloji uzmanına başvurmanızı öneririz..