3.5 aylık bebeğimin kakası doğumdan bugüne kadar yeşim ve mukuslu ne yapmam gerekir?

merhaba; 3.5 aylık bebeğimin kakası doğumdan bugüne kadar yeşim ve mukuslu ne yapmam gerekir? Daha önceden forgy ve zimeks 100mg kullandı. hangi doktora götürmem gerekli? Çocuk hekiminden olumlu bir tedavi alamadım...

Tahlil.com Cevabı : Çocuk enfeksiyon hastalıkları doktoruna başvurun..