35 günlük evliyim korunmuyoruz fakat adetimi olmam günden 1 hafta önce oldum?

35 günlük evliyim korunmuyoruz fakat adetimi olmam günden 1 hafta önce oldum ve bu 1 ay süre zarfında sürekli idrarda yanma var ilaç kullanmama ragmen geçmiyoo sizce gebelik olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon geçiriyorsunuz muhtemelen.gebelik testi pozitif çıkmadan gebelikten söz edemeyizz