35 yaşında bayanım tahlil sonuçların yorumlarsanız sevinirim. WCB:12.86 RCB:5.14 HGB:14.6 HCT:44.3 MCV:86.2 MCH:28.4 P-LCR:13.8 MPV:8.6 PDW:9.0NE:8.44 LYM:3.65

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com a soru sorarken lütfen normal değerleri yani referans aralıklarını da yazınız.Normal değerler, testin çalışma usulü, kullanılan reaktif ve laboratuvara göre farklılık gösterebilir.Bu nedenle normal değerleri belirtilmeyen sonuçların değerlendirilmesi sağlıklı olmamaktadır.