35 yaşında kadın.Bir şüphe sonrası eliza testi yaptırdım?

35 yaşında kadın.Bir şüphe sonrası eliza testi yaptırdım.Sonuçlarımı birde siz yorumlarmısınız lütfen.HBs Ag(kem veya Bnz)0.15 negatif IU/mL 0.0 -0.9 AntiHİV(MEIA veya Bnz) 0.13 negatif S/Co 0 -0.99 AntiHCV(MEIA veya bnz) 0.05 negatif IU/mL 0-089 teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.