35 yaşındayım, benim ve nişanlımın(erkek) değerlerini yorumlayabilir misiniz, evlilik aşamasındayız ne yapmamız gerek?

35 yaşındayım, benim ve nişanlımın(erkek) değerlerini yorumlayabilir misiniz, evlilik aşamasındayız ne yapmamız gerek? benim değerlerim: HBs Ag:0,23(-), AntiHBs 2,02(-),Anti HBc total 0,34(-) nişanlımın değerleri: HBs Ag:4429(+), AntiHBs 0,07(-), Anti HCV 0,06(-), Anti HBc total 12,95(+)

Tahlil.com Cevabı : Nişanlınızda Hepatit B taşıyıcılı görünüyor, sizin de aşılanmanız gerekir, enfeksiyon hastalıkları tarafından değerlndirilmeniz gereklidir..