355 gün önce korunmasız ilişkim oldu

Hocam merhabalar benim 355 gün önce korunmasız ilişkim oldu hayat kadını ile 15 saniye sürdü erkegim hiv testimi yeterli sürede yaptırdım negatif fakat bir cok hastalık varmış bunların testini yaptırmadım yaptırmakta istemiyorum konuyu kapatsam ne olur vücudumda bildigim herhangi belirti yok

Tahlil.com Cevabı : Belirti yok ve yaptırmak istemiyorsanız yaptırmayın..