3.5yıllık evliyim.7 aydır korunmyrz.henüz hamilelik oluşmadı:perhiz gün sayısı:4 gün canlı spermatazoa % 85ileri aktif,hızlıhareketli:%75

3.5yıllık evliyim.7 aydır korunmyrz.henüz hamilelik oluşmadı:perhiz gün sayısı:4 güncanlıspermatazoa % 85ileri aktif,hızlıhareketli:%75ileriyavaş hareketli:%5yerinde hareketli:%5 hareketsiz:%15.1cc sperm sayısı 3200000normal spermatazoa%83baş anomalisi:%10boyun anomalisi%2.2 saat ileri aktif sperm%70

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi