36 yasinda bir erkegim,kan tahlili sonucumda...

selam 36 yasinda bir erkegim.yaptırdığım kan tahlili sonucumda Wbc değerim 4.2 ve hgb değerim 13.4 olarak belirlendi. Hangi doktora gitmeliyim ve hastalik dusuk çikma sebebi nedir? Teşekkürler ..

Tahlil.com Cevabı : Aslında ciddi bir sorun görünmüyor. Diğer sonuçları da referans değerleri ile belirtirseniz daha iyi olacaktır.