36.günde yapılan hıv testim negatif çıktı psikolojim bozuluyor ?

36.günde yapılan hıv testim negatif çıktı psikolojim bozuluyor acaba ne yapmam lazım. bu sonuca güvenebilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi bozmuş anlaşılan. Günümüzde benzer şekillerde görülen HIV korkusu   psikiatrik bir  sağğlık problemi  olarak kabul ediliyor.Bu tür benzer  korkuları yaşayan  ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?