37.gün elisa testim negatif çıktı fakat doktorum 1 ay sonra tekrar gel dedi?

37.gün elisa testim negatif çıktı fakat doktorum 1 ay sonra tekrar gel dedi.Siz de cevap larınızda zaman zaman doktor gerek duymadığı sürece test önermiyorsunuz.Doktorumun bu izahatını kafama takmalı mıyım ayrıca 37.gün negatif nasıl sonuç sizce.Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Demek doktorunuz gerek görmüş ki testi bir daha istiyor Bir sonraki test sonucunu beklemelisiniz