38 yaşında bir bayanım. bugün yaptırdığım kan tahlilinde *EO% 0.7 değer bu şekilde çıktı. normal değerler ise % 0,9 - 6 aralığında olmalıymış.

Merhaba 38 yaşında bir bayanım. bugün yaptırdığım kan tahlilinde *EO% 0.7 değer bu şekilde çıktı. normal değerler ise % 0,9 - 6 aralığında olmalıymış. Birde *RDW 14.5 değer bu şekilde çıktı. normal değerler ise % 11,8 - 14,3 şeklinde. Çıkan bu sonuçlar değerlendirildiğinde takip edilmesi ve önemsenmesi gereken bir durum var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : için şimdiden teşekkür ederim.Tahlil.com: Eosinofil düşüklüğünü fazla bir klinik anlamı yok.