38 yaşındayım 6 eylülde 6 haftalık ken düşük oldu.son adet tarihim 14 ekim günüm geçti kan tahlili 17 kasımda yaptım ?

38 yaşındayım 6 eylülde 6 haftalık ken düşük oldu.son adet tarihim 14 ekim günüm geçti kan tahlili 17 kasımda yaptım bhcg sonucu 2.61 çıkmış doktorum gebelik yok dedi ancak son ilişkim test yaptırdığımda 18 gün olmuştu sonuç nedir niye bhcg 0 çıkmadı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta Beta Hcg degeriniz negatif çıkmış 0 veya 2 Her ikisi de negatif