4-5 ay önce kan bilirubin seviyemi ölçtürdüm 2.3 civarında çıkmıştı,sarılık riski var mı?

4-5 ay önce kan bilirubin seviyemi ölçtürdüm 2.3 civarında çıkmıştı,sarılık riski var mı? Göz retina rengi normal ama feçes rengi sarı ve sıvı. Ne yapmam gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Bilirubin değeriniz yüksek çıkmış, bilirubin yüksekliği bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıda bu konuda detaylı bilgiler bulunan yazımızı okumanızı öneriyoruz.https://tahlil.com/blog/bilirubin-yuksekligi-nedir-hangi-durumlarda-bilirubin-yuksekligi-olur-395