4-5 gundur suren bır kanamam var. ilk kez oluyor .kasıklarımda ağrı var.neden olabılir?

  24.08.2013 adet oldum yaklaşık 5 gun sonra adetim bitti sonrasında eşimle korunmasız birlikte olduk. 07.09 2013 de adetin15.gunu sızıntı seklinde gunde 1 ped mıktarı bazen daha az acık kırmızı renginde ve 4-5 gundur suren bır kanamam var. ilk kez oluyor .kasıklarımda ağrı var.neden olabılr

Tahlil.com Cevabı : Ağrının nedeninin araştırılması için muayene ve bir takım tahlillere ihtiyaç var.Öncelikli olarak üroloji ve kadın doğum bölümlerine başvurun.