4. adetini gördü. Nişanlım hamile olabilr mi?

nişanlımla 3 veya 4 ay önce sürtünme yoluyla sevişirkn taytın üstüne ara ara baya zevk suyu aktı 4. adetini gördü ama karnında şişlik hissettiğni agrı oldugnu sürekli midesinin bulanıp yandığnı söylüyo çevresinde adet görüp hamile olanlar varmış sizce nişanlım hamile olablr mi o çok kafasına takıyo

Tahlil.com Cevabı : 4 aydır adet gören bir kişinin hamile olma ihtimali yok.  O kadar kafasına  takıyorsa idrar testi yaptırabilirsiniz.