4 ay önce bir hastanın ignesi elime çok hafif battı milim kadar. şimdi anti hiv combo testi ? çıktı

4 ay önce bir hastanın ignesi elime çok hafif battı milim kadar. şimdi anti hiv combo testi ? çıktı tekrar kan istendi oda ? çıktı şimdi hıfsızsıhha ya kan gönderelim dediler neden negatif yada pozitif degil soru işareti acaba. pozitif mi demek

Tahlil.com Cevabı : Sonucu göremediğimiz için sonuca dair bir yorum yapamıyoruz.Muhtemelen tedbiren de olsa HIV testinin Western Blot yöntemiyle teyidi için göndermişlerdir kanınızı