4 ay önce bir hayat kadınıyla birlikte oldum korundum

  4 ay önce bir hayat kadınıyla birlikte oldum korundum fakat vajinasını yalamıştım anti hiv testi oldum ve negatif çıktı aynı durum 1 hafta önce başıma geldi sizce yine test olmalımıyım yine vajina yaladım ve korundum hiv bulaşmmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıklarından bir doktor ile görüşmeniz daha net bilgi almanızı sağlıyacaktır.