4 aydan beridir boşalmadan 3 saat sonra pen*s içinde sızı oluyor bu sızı testislerden kasık ve sağ böbreklere kadar vuruyor nedeni nedir?

Merhaba hocam. Ben yurt dışındayım bundan 4 aydan beridir boşalmadan 3 saat sonra pen*s içinde sızı oluyor bu sızı testislerden kasık ve sağ böbreklere kadar vuruyor nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz.İdrar yolu enfeksiyonu, üretrit veya prostat bezi enfeksiyonu olabilir.İdrar ve kan tahlili fikir verecektir.Gerekirse ultrason muayenesine de gerek olabilir.
Bir üroloji doktoruna başvurunuz.

B***** :

Selamlar hocam 4 aydan beridir boşaldıktan sonra arada bir pen*s kanalında bir sızı vardı doktorum baktrim forte verdi 2 hafta kullandım azalmalar oldu fakat şimdi arada bir hafiften testisin arka tarafında sızı var doktor ilaca devam etmemi istedi.doktorum italyanın en iyi doktoru deniliyor ama 75 yaşında. İdrar kan tahlili yapılmadı sadece bt. Ve pen*s testis ultrasyon çekildi hepsi iyi çıktı. Bu ilacı ne kadar daha kullanacağım? Sizce kronik prostat mıyım? İşerken yanma olmuyor. Kesik kesikte işemiyorum saygılar sunarım.

Cevap:

Bu konuda ilave testlere de gerek olabilir.Özellikle üretrit yönünden ön idrar tahlili, üretral akıntı kültürü gibi ilave tahlillere gerek olabilir.
Üreaplasma, mycoplasma veya clamidya adı verilen mikroorganizmaların sebep olduğu bir enfeksiyon da geçiriyor olabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

B***** :

Hocam.ağrılardan dolayı doktorum Testis ve pen*s Ultrasyonu istedi yaptım birşey çıkmadı doktor daha sonra bilgisayarlı tomografi istedi yaptım ondanda birşey çıkmadı. Ağrıdan duramıyorum doktor ilaçta yazmıyor ne olduğunu bilmediği için. Daha hangi tahlilleri yapabilirim. Doktoruma idrar ve kan tahlili yapmak istiyorum dedim oda bekliyelim diyor. İtalyadayım 2 özel doktor değiştirdim. Ne yapmalıyım

Cevap:

İdrar tahlili, üretral akıntı mikroskopisi ve kültürü, idrar kültürüve sperm mikroskopisi gibi tahliller tanıda işe yarayacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.