4 aydır 3 gün ve az kanamalı gördüm ve renk olarak kahverengimsiydi şuan da da yaklaşık 2 hafta kadar gecikti hamilelik riskim var mı?

 Erkek arkadaşımla 4 ay önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. 4 aydır düzenli olmamakla birlikte adet görüyorum fakat normalde 6 gün ve normal kanamalı olarak görürken 4 aydır 3 gün ve az kanamalı gördüm ve renk olarak kahverengimsiydi şuan da da yaklaşık 2 hafta kadar gecikti hamilelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kanama tarifinize bakıldığında üstüne görme olabileceği akla geliyor ama 4 ay boyunca görmeniz adet kanaması olabileceğini gösteriyor. Önerimiz gebelik testi yaptırmanız. Eğer sonuç negatifse hamileliğin olmadığını söyleyebiliriz.