4 aylık 2 günlük kızımın kanında iltihap çıktı idrar kültür test sonucu aşagıdaki gibi

slm hocam 4 aylık 2 günlük kızımın kanında iltihap çıktı idrar kültür test sonucu aşagıdaki gibi cevaplarsanız sevinirim tedavisi nedir ? ilginize şimdiden teşekkürler LÖKOSİT 19.9 H NEU 5,64 LYM 12.1 H MONO 1.55 EOS 0,202 BASO 0,436 NEU 28,3 LYM 60,7 MONO 7,79 EOS 1,01 BASO 2,19 ERİTROSİT 5

Tahlil.com Cevabı :  Lökositin yüksek olması bir enfeksiyon olabileceğini düşündürüyor. Ayrıca gönderdiğiniz sonuçlar idrar kültür sonucu değil. Kültürde üreme olması ve ateş gibi bulgular mevcutsa ilaç tedavisi verilmesi gerekli.