4 aylık hamileyim karnımda kırmızılıklar çıktı ama kaşıntım yok sonuçlarım aşağıdadır

4 aylık hamileyim karnımda kırmızılıklar çıktı ama kaşıntım yok.her ihtimale karşı tahlil yaptırdım tahlil sonuçlarım aşağıdadır. şimdiden bilginiz için teşekkür ederim. BİYOKİMYA TOTAL PROTEİN.5.94-SODYUM.133 HEMOGRAM LYM 18.1-EOS 0.79-BASO.0.01-RBC.3.31-RGB.10.3-HCT.30.1 İDRAR LOKASİT.9

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var, kan protein düzeyiniz düşük ve idrar yolu enfeksiyonunuz olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..