4 aylık kızım var.Gaita mikroskopisi : sarı yumuşak , eritrosit : negatif , lokosit : negatif

4 aylık kızım var.Gaita mikroskopisi : sarı yumuşak , eritrosit : negatif , lokosit : negatif , parazit : görülmedi. not: bol yağ damlacıkları görüldü. yazıyor yorumlayabilirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sorun yoktur, bir süre ishal diyeti(yağsız) ile beslenmesini öneririz..