4 aylık kızımın idrar testini yorumlar mısınız?

4 aylık kızımın günde 1 - 2 defa ağlama nöbetleri vardı doktoro gittik. idrar testi yapıldı. zimaks verdi. sonuçları birde siz yorumlarmısınız. LEU ++ PH 6 İDRAR MİKROSKOBİSİ B LÖKOSİT 15-20 ERİTROSİT 2-3 EPİTEL 6-7 İDRAR KÜLTÜRÜ (ÜREME OLMADI)

Tahlil.com Cevabı :

İdrar tahlilinde lökosit görülmesi bir enfeksiyonu akla getiriyor ama kültür de normal çıkmış.Bu durumda antibiyotik tedavisi sonrası idrar tahlili ve idrar kültürünün tekrar edilmesi uygun olacaktır.