4 aylık kızımın tahlilindeki anormal değerler wbc10.6 #lymph 7.2 %lymph 68.3 %neut 20.2 rbc 3.9 hgb 11 hct 33.4 plt 611

4 aylık kızımın tahlilindeki anormal değerler wbc10.6 #lymph 7.2 %lymph 68.3 %neut 20.2 rbc 3.9 hgb 11 hct 33.4 plt 611 pdw 12.3 bunlar anormal çıkan değerler..doktor bişey olmadığını söyledi ama benim içim rfahat değil çoğu değeri anormal çıkmış..ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kızınızda hafif de olsa kansızlık bulgularınvar, Kan sayımı ve anemi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.Kansızlık ( anemi ) nedir? Anemi  tanısı nasıl koyulur, anemi hakkında sorulmuş soru ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları