4 aylık oğlumun 4-5 gün süre ile büyük çişini yapmaması üzerine yaptırdığım kan tahlilinde refarans dışı olanlar

 4 aylık oğlumun 4-5 gün süre ile büyük çişini yapmaması üzerine yaptırdığım kan tahlilinde refarans dışı olanları değerlendirmeniz rica WBC: 11.8 LENFOSİT: 7.9 NÖTROFİL: 17.4 LENFOSİT%TAM: 67.5 RBC: 4.06 HGB: 11.5 HCT: 31.3 MCV: 77.2

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları gözleniyor.