4 defa test yaptım 1er hafta arayla fakat negatif çıktı. Hamile olma ihtimalim nedir doktora gitmeye de korkuyorum

En son 1 hazirada regli oldum. 12 ve 23 haziran arasında 3 kere ilişlkiye girdim ve 3ünde de ella kullandım. 23 temmuz oldu haşa regli olmadım yani 1 ay gecikti. 4 defa test yaptım 1er hafta arayla fakat negatif çıktı. Hamile olma ihtimalim nedir doktora gitmeye de korkuyorum bekarım.

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.