4 gun adet gecikmesiyle bugun beta hcg testi yaptirdim 7 cikti

Mrblar 4 gun adet gecikmesiyle bugun beta hcg testi yaptirdim 7 cikti labaratuvarin ref araligi 0____5 buna gore hamilemiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Birşey söyleyebilmek için değeriniz çok düşük, kanamanız olmaz ise birkaç gün sonra testin tekrarlanıp yükselme olup olmadığına bakılması gereklidir..