4 gün önce kan testi yaptırdım b hcg sonucu 2361 çıktı?

 4 gün önce kan testi yaptırdım b hcg sonucu 2361 çıktı, bugün ise bu değer 3090,86 çıktı, doktor dış gebelik olma ihtimali üzerinde durdu, ultrasona gönderdi, Satne göre 6 hafta 4 günlükken ultrasonda 4 hafta 3 günlük büyüklükte gebelik kesesi görüldü. Dış gebelik olmadığı kesinleşti fakat değer daha fazla artması gerekirken az arttı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? sonuçları ne olabilir ? düşük olma ihtimali yüksek mi?

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz bilgilere her şey yolunda gözüküyor.gereksiz detaylarla kafanızı karıştırmayın