4 gun once kan testı yaptırdım ve sonucun bellı olmadıgını soyledı?

4 gun once kan testı yaptırdım ve sonucun bellı olmadıgını soyledı bu ne demek arkadaslar ne hamıle dıyebiliyor nede hamıle degılsın dıyor eczaneden test aldım sonuc pozıtıf cıktı yardımlarınız lutfen :(

Tahlil.com Cevabı : Kanda yapılan Beta HCG testi bir kaç saat içinde sonuçlanır.Bir başka merkezde yaptırın o zaman