4 gün önce kardeşimin bir anda el , ayak ve saç diplerinde kan pıhıtısı şeklinde deri altı kanaması oldu

 4 gün önce kardeşimin bir anda el , ayak ve saç diplerinde kan pıhıtısı şeklinde deri altı kanaması oldu  Dişlerini fırçaladığında kan durmadı ve ertesi günü hemen doktora gittik şuan Cerrahpaşada yatıyor. Teşhis koyamadılar.

Tahlil.com Cevabı : Kanama pıhtılaşma sisteminde bir bozukluk var muhtemelen.Bu hastalıkların tanısı için bir çok tahlil ve muayeneye ihtiyaç vardır.Şimdiden acil şifhalar dileriz.