4 günden beri göğüs ısımda sıcaklık hassasiyet ve dolgunluk hissim var sizce ne olabilir

Mart ayının baslarında erkek arkadasımla korunmasız bir birliktelik yasadık ardından reglimi beklerken önce kahverengi lekelenme oldu ve reglim o lekelenmeden bi kaç gün sonra başladı, o dönemde üç adet idrar testi yaptım hepsi negatif cıktı haziran ayında iki test daha yaptım onlarda negatifti, geçtiğimiz ay bir test daha yaptım o da negatifti her ay adet görmeye devam ediyorum hatta bir adetim 5 gün erken oldu ama oluyorum. Vucudumda herhangi bir degisiklik yok gibi karnım bazen büyük geliyor gözüme bazen zatıf kilom değişmedi ama midemde yanmalar ve ağrılar var bunun yanında geçtiğimiz 4 günden beri göğüs ısımda sıcaklık hassasiyet ve dolgunluk hissim var sizce ne olabilir ?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi negatif çıktığı halde hala hamile olabileceklerine inanan bir çok Tahlil.com okuru var.Adet kanaması gördükleri halde, hala hamilelik yönünden test yaptırıp, test negatif çıksa bile hamilelik korkusundan kurtulamıyorlar.

Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.,
Buna rağmen hala hamilelik korkusundan kurtulamıyorsanız öncelikle bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.Bu konuda takıntınız var ise psikojik destek almanız da gerekebilir.