4 gündür reglden az miktarda kahverengi akıntım var. Ağrım sancım başka bir belirti yok. Biraz yumurtalıklarım şiş. Bu durumda gebelik testi doğru sonuç olur mu

Son regl tarihim 24 temmuz ve agu 2 sinde nişanlımla ilişkiye girdik. İçeri boşalma olmadı ve dışarıdan bulaşma ihtimali düşük. 4 gündür reglden az miktarda kahverengi akıntım var. Ağrım sancım başka bir belirti yok. Biraz yumurtalıklarım şiş. Bu durumda gebelik testi doğru sonuç verir mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet kanamanız 1 haftadan fazla gecikmişse yaptıracağınız testin doğru sonuç vermesi beklenir.