4 haziranda adet oldum 14 haziranda arkadan ilişki yasadm boşalma olmadı çok girmede olmadı. . 12 temmuzda gecikmeli adet yaşadım?

4 haziranda adet oldum 14 haziranda arkadan ilişki yasadm boşalma olmadı çok girmede olmadı. . 12 temmuzda gecikmeli adet yaşadım sancisiyla beraber. Kanamam lekenlenme seklinde değildi ustune gorme belirtisi yoktu . Bu ay adet sancim var fakat daha olmadım 2 gün gecikti. Geçen ay gördüğüm üstüne gormemiydi. Hiç hamilelik belirtileride yok bulantı kusma yorgunluk fln. 2. Ay oldu.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik testi yaptırarak veya bir kadın doğum uzmanına başvurarak durumu netleştirebilirsiniz.