4 kez eşim içime boşaldı fakat hamile değilim adet gördüm tutmama ihtimali var mıdır ?

4 kez eşim içime boşaldı fakat hamile değilim adet gördüm tutmama ihtimali var mıdır illaki 4 kez oldu diye hamile kalmalımıyım yoksa olmayadabilirmiyim . Bebeğimizin olmayacağından korkuyorum . Tekrar denediğimizde hamile kalma ihtimalim varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Her boşalma sonrası hamile kalınacak diye bir kural yoktur, yumurtlama döneminiz, hormonal dengeniz, adetinizin döngüsü, eşinizin spermlerinin sağlıklı olması, organik bir hastalığınızın olup olmaması gibi bir çok etken hamile kalmanız yönünde belirleyicidir.

g********** :

hocam 5 aylık evliyim korunmayı bırakıp bebek sahibi olmayı düşünüyoruz.. benim sorum hocam yumurtla döneminde döllenmenin gerçekleşmesi için her cinsel ilişkide vajinanın içine boşalmak gerekli mi? yoksa 1 defa boşalmak yeterli mi ?

Cevap:

Vajina içine boşlma daima gebelik şansını arttıracaktır

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.