4 kez gebelik testi yaptırdım negatif çıktı, B HCG testi yaptırdım değer 1,20

Merhaba; Yeni gebelik yaşadım.Şuan bebeğim 6 aylık. Düzenli olarak 2 ay regl oldum. Ancak şuan regl günüm 13 gün geçti.Bu arada 4 kez gebelik testi yaptırdım negatif çıktı, B HCG testi yaptırdım değer 1,20 çıktı. Yeni anne olduğum için çok korkuyorum. Acaba hamile miyim.?

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif çıkmış, hamile değilsiniz.