4 mayista adet oldum ve su zamana kadar ara ara agrim oluyor ama olmadim henuz adet

4 mayista adet oldum ve su zamana kadar ara ara agrim oluyor ama olmadim henuz adet sizce hamilelik olabilir mi?Dun gece evde test yaptm negatif cikti ne yapmaliyim henuz adet olmadim.Tskler

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.