4 temmuz bir ilişkiye girdim fakat kondom yanlışlıkla çıkmış ve sevgilim orgazm olduğundan emin değil

4 temmuz bir ilişkiye girdim fakat kondom yanlışlıkla çıkmış ve sevgilim orgazm olduğundan emin değil. Nolur nolmaz ertesi sabah hap aldım.bir seferde 2 sini yuttuğun o haplardan. İşe yarıyorşar deği mi? Hamile kalmam yani?

Tahlil.com Cevabı : Sitemize garip sorular sürekli gelmekte  Partneriniz veya siz nasıl oluyor da farkında olmuyorsunuz boşalma olup olmadığını.  Sevgiliniz emin değilmiş orgazm olup olmadığından demek ki bundan sonra sizler bu durumdan emin olmayacaksanız i bir bilirkişi demi olmalı acaba yanınızda Pes doğrusu