4 yaşındaki kızımın tahlil sonuçları şöyle lütfen yorumlayabilir misiniz?

4 yaşındaki kızımın tahlil sonuçları şöyle lütfen yorumlayabilir misiniz?WBC:8,98RBC:4,01HGB:11,5HCT:32,2MCV:80,3MCH:28,7MCHC:35,7

Tahlil.com Cevabı : Hafif derecede kansızlık bulguları gözleniyor.İlave testler de isteyebilir doktorunuz.Demir, demir bağlama gibi

y********** :

LYM%    [Test Sonucu Değerlerden Düşük]     22,1    25    50

Cevap:

Sorun görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s*********** :

Lökosit 3 (0-1) eritrosit 5. (0-1). Dün yaptırdım sonuçlar bu sabahları kalktığında tuvalete girdiğimde idrarda aşırı bir koku var bunun sebebi nedir diğer tahlil sonuçların temiz. Hemen cevaplarsanız sevinirim

Cevap:

İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü yaptırıp sonucuna göre tedavi verilmelidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

a******* :

Adetimin gecikmesinden 5 gün sonra test yaptım ama sonuç negatif çıktı. bugün 7 gün oldu daha adetim gelmedi evli bir bayanım ve bebeğimin olmasını çok istiyorum acaba hamilemiyim

Cevap:

Kanda beta hcg testine baktırmanız da fayda olacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

h************* :

Üyeliğimin pasif duruma getirilmesini istiyorum.

Cevap:

Detaylı bilgiye yardım adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardım için tıklayınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.