4 yaşındaki oğlumun kan değerleri yorumlarsanız sevinirim ?

 4 yaşındaki oğlumun kan değerleri yorumlarsanız sevinirim kansızlık var dediler ama endişe etmelimiyim bu değerlereWBC 8.8 RBC 4.50 HGB 11.7 L HCT 34.9 L MCV 77.4 L MCH 26.0 aL MCHC 33.6 RDW 15.1 H PLT 347 PCT 0.242 MPV 7.0 L PDW 16.4

Tahlil.com Cevabı : Açıkçası sınırda bir değer,doktorunuz karra verecek çocuğunuzun kansızlık için ilaç kullanıp kullanmayacağına, şu an için endişe edecek kadar ciddi bir tablo yok