4 yıldır ülseratif kolit hastası bir yakınım var. Çapada tedavi gördü fakat bir işe yaramıyor?

4 yıldır ülseratif kolit hastası bir yakınım var. Çapada tedavi gördü fakat bir işe yaramıyor bildiginiz önerebildiginiz hastane ya da bir gastroentoroloji uzmanı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde direkt olarak bir doktor ismi belirtilerek yönlendirme yapılmamaktadır.Ancak en doğrusu yine bir üniversite hastanesi gastroenteroloji bölümüne başvurmanız.