40 yaşındayım . günde bir veya iki defa sıtma tutuyor akşamları daha çok tutuyor kan tahlilleri yaptırdım sonuçlarım nasıl?

40 yaşındayım . günde bir veya iki defa sıtma tutuyor. akşamları daha çok tutuyor . kan tahlilleri yaptırdım . sonularım ;wbc : 11,17neu:8,51mch:31,44pdw:13,0seclmantasyon : 44crp : 81,1 ( referans aralıgı 0-5 )sizce ne tür bir hastalıgım vardır ? bana yardımcı olur musunuz ?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bir enfeksiyon geçiriyorsunuz.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızı öneriyorum.İlave tahliller de isteyecektir.