42 yaşında anne oldum ve haşimato tiroidi tedavisi görerek hamileliğimi geçirdim.kızım şu anda 3 yaşında ve yaptırdığım hormon testlerinde en son serbest T3 ü y

 42 yaşında anne oldum ve haşimato tiroidi tedavisi görerek hamileliğimi geçirdim.kızım şu anda 3 yaşında ve yaptırdığım hormon testlerinde en son serbest T3 ü yüksek çıktı.şöyleki; TSH-2,493, Serbest T3-4,140 ve Serbest T4-1,31 bu durumda benim kızım tiroid hastasımı acaba teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarının normal değerlerini yazmamışsınız bu konuda sitemizde defalarca uyarılarda bulunuyoruz.Ancak özellikle TSH değeri normal görülüyor, bu haliyle kayda değer bir sorun görülmüyor.