43 yaşındayım. Adım Figen. Bir oğlum var ve ikinci çocuğu yapmak istiyorum.

 Ben 43 yaşındayım. Adım Figen. Bir oğlum var ve ikinci çocuğu yapmak istiyorum. Doktora gittim ve kan testi yaptırdım. Değerlerimi yazıyorum bana bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. FSH 6,87 - LH 6,87 - Estradiol 62,79 değerlerim normal mi ? Normal şartlarda hamile kalabilir

Tahlil.com Cevabı :  Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar