44. gün hepatit ve aids şüphesiyle yaptığım tahliller.sedimantasyon 5. referans (0-15) .anti HCV 0,03 referans (< 1)?

44. gün hepatit ve aids şüphesiyle yaptığım tahliller.sedimantasyon 5. referans (0-15) .anti HCV 0,03 referans (< 1).anti HIV 0,44 referans (0-2) sonuçlarım normalmi.başka tahlil yaptırmama gerek varmı?yorumlarsanız sevinirim. arz ederim saygılar. ayrıca doğru testlermi yaptırıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz  normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevapve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv