45 gün öncesinde şüpheli bir ilişki yaşadım

merhaba 45 gün öncesinde şüpheli bir ilişki yaşadım ameliyat için hastanede antı hıv pt Anti HIV PT 0,135 (0,0 - 0,99) NEGATiF acaba bu test 45 gün öncesini gösterirmi ve antı hıv pt ne kadar güvenülür ve adı nedir başka teste gerek varmıdır boğazlarım ağırması normal bir hastalıkmıdır.

Tahlil.com Cevabı : Durumunuz enfeksiyon hastalıkları tarafından değerlendirilmelidir ve ilişkiden 6 ay sonra testlerin tekrarlanması gereklidir..