4,5 sonrasında yine idrar testi yaptım negatif. Gebelik riski varmı

Merhaba,sürtünme yolu ilişkim oldu, boşalma yok fakat cinsel organlarımız temas etti. Bunun üzerinden 5 ay geçti ve öncesinde adet düzensizliğim var Bu nedenle adetlerimi kontrol edemiyorum. Ara ara idrar testi yaptım negatif çıktı. 4,5 sonrasında yine idrar testi yaptım negatif. Gebelik riski varmı

Tahlil.com Cevabı : 5 ay önceki ilşkinizden hamilelik oluşmuş olsa idi gebelik testiniz pozitif çıkardı..